
Зарядні пристрої для iPhone 20 Вт із USB-C кабелем 2 м(не комплект, лише один кабель)
370 ₴
351,50 ₴
- В наявності
- Код: 3955
- +380 (67) 926-93-59Менеджер
Зарядні пристрої для iPhone 20 Вт із USB-C кабелем 2 м, адаптер живлення PD для заряджання вдома, в подорожах, офісі та ділових поїздках. Насолоджуйтесь швидкою зарядкою та передачею даних. Високоякісний зарядний комплект полегшить ваше життя, і вам більше ніколи не доведеться турбуватися про повільну зарядку телефону.
Комплектація (пакет із 4 зарядних пристроїв): 2 x кабель USB C (CL); 2 x адаптер USB C 20 Вт. Зарядний пристрій для iPhone потужністю 20 Вт компактний та практичний. Він може заряджати різноманітні пристрої. Зарядний чохол для iPhone 2M підходить для багатьох випадків, працює безпосередньо з коробки.
Широка сумісність: iPhone 14 Pro Max/13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max/12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max/SE/11/11 Pro/11 Pro Max/XS Max/XS/XR/X/8P/iPad Pro/AirPods Pro та інші.
Безпечний та надійний, компактний та зручний для перенесення, термостійкий дизайн та зручна рукоятка. Зарядний пристрій має вбудований смарт-чіп, який гарантує безпечне заряджання, максимальне збільшення терміну служби акумулятора та захист від перегріву та перезаряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 240 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Довжина кабелю | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 351,50 ₴






