
Блок живлення SoulBay 5V 2A ( євровилка)
350 ₴
332,50 ₴
- В наявності
- Код: 3965
- +380 (67) 926-93-59Менеджер
Блок живлення SoulBay 5V 2A, - вхід змінного струму 100-240 В 50/60 Гц, вихід постійного струму 5 В 2 А (2000 мА, макс. 10 Вт), повністю сумісний з низькострумовими пристроями 5 В 0,5 А/1 А/1,5 А; стандартна вилка США + центральна позитивна (+) полярність, шнур довжиною 5 футів/150 см для гнучкого використання, Тільки для пристроїв 5 В постійного струму ≤ 2 А
Сертифікований ETL безпечний замінний адаптер - ідеально підходить для заміни пошкоджених шнурів живлення 5 В, працює з УСІМА пристроями 5 В (100 мА-2000 мА); СУВОРО НЕ ДЛЯ високострумових пристроїв 3A/4A/5A або пристроїв постійного струму, що не підтримують 5 В (1,5 В/7,5 В/9 В/12 В/15 В), запобігає невідповідності напруги/струму з боку джерела ❌Не для високострумових пристроїв, що не підтримують 5 В/3 А+
8 адаптерів для більшості пристроїв 5 В - постачається з 8 поширеними насадками (Micro-USB/ Mini-USB/ 2.5x0.7 мм/ 3.0x1.0 мм/ 3.5x1.35 мм/ 4.0x1.7 мм/ 4.8x1.7 мм/ 5.5x2.5 мм);
Стабільний вихід + повний захист та широке застосування - стабільний вихід 5 В 2 А з вбудованим захистом від перенапруги/перевантаження по струму/короткого замикання; ідеально підходить для більшості невеликих електронних пристроїв постійного струму 5 В, стабільний вихід для малопотужної електроніки 5 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 332,50 ₴






