-5%

Світлодіодна гірлянда LightsGo
750 ₴
712,50 ₴
- В наявності
- Код: 4071
+380 (97) 583-91-69
Менеджер- +380 (67) 926-93-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна гірлянда LightsGo призначена для святкового та новорічного декорування. Відрізняється підвищеною яскравістю свічення, надійністю та довговічністю.
Оптимально підходить для використання на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Холодне мерехтливе свічення створить затишну атмосферу та святковий настрій у будь-яку пору року. І ваш простір наповниться теплом, світлом та неповторною атмосферою. Нехай кожен момент стає особливим з елегантними та стильними виробами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга | 5 В |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Кількість ламп | 1000 шт. |
| Стан | Новий |
| Управління | На корпусі |
| Розміри | |
| Довжина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712,50 ₴




