-5%

Винна стійка зі світлодіодним підсвічуванням
2 280 ₴
2 166 ₴
- В наявності
- Код: 4193
+380 (97) 583-91-69
Менеджер- +380 (67) 926-93-59Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Винна стійка зі світлодіодним підсвічуванням, оснащена динамічним RGB-підсвічуванням, яке можна налаштувати для створення приголомшливого візуального ефекту.
Великий простір: розмір 16,1 дюйма x 4,9 дюйма x 8,3 дюйма (Д*В*Г), 2 рівні, вміщує 8 пляшок вина.
Дуже зручно використовувати: Виріб постачається з настінним кронштейном, що дозволяє розмістити його на робочому столі або надійно закріпити на стіні, що робить його використання надзвичайно зручним.
Зручне керування: Оснащений простими у використанні елементами керування, що дозволяє легко змінювати режими освітлення, регулювати яскравість, ви можете перемикати кольори за допомогою пульта дистанційного керування або застосунку.
Компактний дизайн: Елегантний та компактний дизайн винної стійки робить її ідеальним доповненням до будь-якого простору, будь то домашній бар, кухня чи обідня зона, не займаючи при цьому забагато місця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Акрил |
| Місткість пляшок | 8 шт. |
| Довжина | 16.1 мм |
| Ширина | 4.9 мм |
| Висота | 8.3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 166 ₴






