
Світлодіодна стрічка GIPOYENT для телевізора 45-75 дюймів, з функцією Bluetooth. RGB. 5м
550 ₴
522,50 ₴
- В наявності
- Код: 4293
- +380 (67) 926-93-59Менеджер
Світлодіодні лампи для телевізора мають функцію керування за допомогою програми, яка забезпечує різноманітні режими та функції для налаштування світлових ефектів, а також може регулювати яскравість, колір, швидкість тощо.
Наша світлодіодна лампа для телевізора має вбудований високочутливий мікрофон. Спостерігайте, як світло адаптується та змінюється відповідно до вашої музики, покращуючи ваші розваги.
Підсвічування телевізора для задньої панелі виготовлене з високоякісних світлодіодних намистин та матеріалів, термін служби яких перевищує 50 000 годин. Світло м'яке та захищає очі, безпечне, не випромінює та не має випромінювання.
Від створення правильної атмосфери для вашої вітальні до забезпечення ідеального освітлення для внутрішніх приміщень, таких як домашні кінотеатри, наші світлодіодні стрічки – ідеальний вибір. Надійне живлення від USB-блока живлення 5 В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB+W (різнокольоровий+білий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 5000 мм |
- Ціна: 522,50 ₴





