
Комплект софтбоксів FGen
1 750 ₴
1 662,50 ₴
- В наявності
- Код: 4361
- +380 (67) 926-93-59Менеджер
Комплект софтбоксів FGen, оснащений незалежним замком і може повертатися на 210° для освітлення під різними кутами. Довжина кабелю 300 см розширює радіус дії софтбокса та постачається з ремінцем для зберігання кабелю. Це освітлення для софтбокса має 3 режими кольору: білий, холодний та теплий. Діапазон колірної температури становить 2700K-6400K, а яскравість – 1-100%, що можна вільно регулювати за допомогою пульта дистанційного керування відповідно до різних потреб зйомки. (Ефективна відстань керування пультом дистанційного керування: <8 м)
Унікальна підставка, що складається ззаду, зменшує розмір і зберігає висоту. Висота регулюється від 70 до 150 см однією кнопкою. Стандартні гвинти 1/4 дюйма підходять для широкого спектру пристроїв, таких як мобільні телефони, камери та кільцеві ліхтарі. (Корисні поради: правильно встановлюйте підставку, щоб забезпечити стійкість)
Повний комплект для фотостудії ідеально підходить для початківців, любителів та відеотворців. Софтбокс може створювати різні світлові ефекти для задоволення різноманітних потреб, таких як фотографія людей/продуктів, відеосвітло та пряма трансляція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 см |
| Максимальна висота штатива | 150 мм |
| Мінімальна висота штатива | 70 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 1 662,50 ₴






