
Світлодіодний стельовий світильник
5 400 ₴
5 130 ₴
- В наявності
- Код: 4367
- +380 (67) 926-93-59Менеджер
Світлодіодний стельовий світильник, має сучасний мінімалістичний стиль, внутрішнє освітлення, ідеальні підвісні стельові світильники, освітлення створює затишну атмосферу. Не тільки освітлення, але й прикраса для вашого дому, воно дуже яскраве, дуже елегантне, екологічно чисте.
Дистанційне регулювання яскравості: У стельовому світильнику світлодіоди вже належним чином встановлені та не потребують заміни. Включаючи 3 колірні температури: холодний білий/натуральний білий/теплий білий, інтелектуальне дистанційне керування, регулювання яскравості та кольору світла, режим нічного освітлення.
Розмір: 120 x 11 см Матеріал: залізо, акрил Потужність: 144-288 Вт Напруга: 220-240 В
Підходить для різних типів встановлення. Це ідеальний декор для встановлення у спальні, вітальні, кухні, їдальні, кабінеті, фойє, коридорі, передпокої, сходах, горищі, балконі, офісі, ресторані та передпокої.
Легке встановлення: потрібна лише проста установка, яку ви можете швидко виконати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 114 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 80 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Квітка |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
- Ціна: 5 130 ₴






